Dette site bruger cookies. Hvis du forsætter på sitet, så accepterer du dette. Hvis du ikke ønsker at acceptere cookies så tryk på følgende link. Accepter ikke cookies

Find din vejleder

 

Her kan du finde frem til hvilken vejleder du har i Middelfart:

minvejleder.dk

Hvis du ikke har fået tildelt en vejleder, tager du kontakt til vores administrative medarbejder – se mere information under kontaktlisten.

Hovednummer til Uddannelsesvejledningen hverdage kl 9.00-12.00

8888 5315

Send sikker post: Sikker post til børn, unge, og fritidsforvaltningen

Almindelig e-mail: uddannelsesvejledningen@middelfart.dk

Fax: 8888 5501  Husk at skrive hvem faxen er til

 

Skole- og Dagtilbudschef

Grete Berggren - 8888 5325

Grete.Berggren@middelfart.dk

 

Kontaktliste UV-Middelfart:

 

Teamleder

Birgitte Arnholm Mørkøre - 2380 2504

Birgitte.ArnholmMorkore@Middelfart.dk

 
              

Billede af Teamleder Birgitte Arnholm Mørkøre

 

Uddannelsesvejleder

Kirsten Nyborg Jensen - 2031 9758

Kirsten.NyborgJensen@middelfart.dk

        

Billde af Kirsten Nyborg Jensen Uddannelsesvejleder

 

Uddannelsesvejleder

Lasse Bærentsen – 4126 9200

Lasse.Barentsen@Middelfart.dk

               

Billede af Lasse Bærentsen

 

Uddannelsesvejleder

Charlotte Kristiansen – 2964 0596

Charlotte.Kristiansen2@Middelfart.dk

               

 

Uddannelsesvejleder

Knud Laursen - 2475 5016

Knud.Laursen@middelfart.dk

               

 

Uddannelsesvejleder

Jens Lundgreen - 2489 1440

Jens.Lundgreen@Middelfart.dk

               

Uddannelsesvejleder

Louise Abildgaard Foldager - 2479 2797

Louise.AbildgaardFoldager@Middelfart.dk

 

Billede af Louise Abildgaard Foldager Uddannelsesvejleder

 

Administrativ medarbejder

Maria Bau - 8888 5315/2935 5824

Maria.Bau@Middelfart.dk

               

Billede af Maria Bau