Kontakt uddannelsesvejledningen

Tlf.: 8888 5315

Telefontid: alle hverdage kl 9.00-12.00

E-mail: uddannelsesvejledningen@middelfart.dk

Kontaktliste UV-Middelfart


Skole- og Dagtilbudschef
Grete Berggren
Tlf.: 8888 5325
Grete.Berggren@middelfart.dk 

Teamleder Birgitte Arnholm Mørkøre
Tlf.: 2380 2504
Birgitte.ArnholmMorkore@Middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Lene Skovgaard
Tlf.: 2031 9758
Lene.Skovgaard@middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Lasse Bærentsen
Tlf.: 4126 9200
Lasse.Barentsen@Middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Tina Grønborg Jensen
Tlf.: 2380 2316
Tina.GronborgJensen@middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Knud Laursen
Tlf.: 2475 5016
Knud.Laursen@middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Jens Lundgreen
Tlf.: 2489 1440
Jens.Lundgreen@Middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Charlotte Kristiansen
Tlf.: 2964 0596
Charlotte.Kristiansen2@Middelfart.dk

Uddannelsesvejleder Louise Abildgaard Foldager
Tlf.: 2479 2797
Louise.AbildgaardFoldager@Middelfart.dk

Administrativ medarbejder Maria Bau
Tlf.: 8888 5315/2935 5824
Maria.Bau@Middelfart.dk